​XPG PRIME Yazılımının Yeni Sürümü Yayınlandı

Kullanıcılara XPG SUMMONER mekanik oyuncu klavyesinin RGB aydınlatma efektlerini değiştirme, makro ayarlama ve klavye ayarlarını yapma imkânı veren XPG PRIME’ın yeni sürümü pek çok hatayı gideriyor.

Oyuncular, hız aşırtma meraklıları ve esporcular için yüksek performanslı PC bileşenleri ve çevre birimleri üreten XPG, sevilen mekanik oyuncu klavyesi XPG SUMMONER için XPG PRIME yazılımının 1.0.6 sürümünü yayınladı.

XPG SUMMONER Türkçe Mekanik Klavye

Kısa bir süre önce Türkçe tuş dizilimine sahip modeliyle 599TL’den satışa sunulan XPG SUMMONER, fırçalanmış alüminyumdan sağlam bir gövdeye ve Cherry MX mavi tuş anahtarlarına sahip. Oyuncular için artık olmazsa olmaz RGB aydınlatması da bulunan ürün, üzerindeki ilave USB yuvası, ses tekerleği ve mıknatıslı bilek desteği gibi detaylarıyla da beğeni topluyor.

XPG PRIME 1.0.6

XPG SUMMONER’a yazılım desteği sunmak üzere geliştirilen XPG PRIME, sade ve kullanışlı arayüzüyle kullanıcılara klavyelerini özelleştirmeleri için daha fazla seçenek sunuyor. RGB efektlerini ayarlama, makro dizileri kaydetme gibi işlemleri son derece basitleştiren XPG PRIME’ın 1.0.6 Beta sürümü içerisinde 1003 numaralı firmware güncellemesini de barındırıyor.

Yeni sürümle kimi kullanıcıların birlikte ses tekerleği ve parlaklık ayarına ilişkin yaşadıkları sorunlar ortadan kalkıyor. Parlaklığı ayarlamak için birden fazla profil kullanılmasını ve bu profillerin yazılım veya tuş kombinasyonu yoluyla değiştirilmesini önleyen hata da bu sürümde giderilmiş.

Benzer şekilde silinen bir makro dizisiyle aynı adda yeni bir makro kaydedilmesini önleyen ve bir makro kaydedildikten sonra “NaN” hatası alınmasına sebep olan hatalar da çözülmüş. XPG PRIME’ın 1.0.6 Beta sürümünü bu adresten indirmek mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir