Corsair, iCUE ELITE CAPELLIX Sıvı İşlemci Soğutucularını Piyasaya Sürüyor

Corsair, iCUE ELITE CAPELLIX Sıvı İşlemci Soğutucularını Piyasaya Sürüyor

Yüksek performanslı oyun çevre birimleri ve meraklısı bileşenlerde dünya lideri olan Corsair, bugün çarpıcı görünüm ve güçlü, sessiz soğutma sunan yeni nesil hepsi bir arada sıvı CPU soğutucularını piyasaya sürdü.

Corsair H100i ELITE CAPELLIX, H115i ELITE CAPELLIX ve H150i ELITE CAPELLIX, en son sıvı CPU soğutma performansını CAPELLIX LED’lerle güçlendirilmiş canlı RGB aydınlatma, daha kolay kurulum ve gelişmiş kontrol ile birleştirerek meraklılara CORSAIR sıvı CPU soğutucusundan her zamankinden daha fazlasını sunar.

Üç yeni iCUE ELITE CAPELLIX soğutucusunun tümü, yüksek performanslı RGB pompa kafası, bölünmüş akışlı bakır soğuk plaka ve ML RGB Serisi fanlar ile donatılmıştır ve bu da onları bugüne kadarki en iyi performans gösteren CORSAIR soğutucuları yapmaktadır.

Bu performans, ultra parlak, güç tasarruflu CAPELLIX LED’lerden gelen parlak RGB aydınlatma ve dahili bir iCUE Commander CORE Smart RGB Aydınlatma ve Fan Hızı Kontrol Cihazı ile tamamlanmaktadır. H100i ELITE CAPELLIX, H115i ELITE CAPELLIX ve H150i ELITE CAPELLIX üzerinde sırasıyla 240 mm, 280 mm ve 360 ​​mm radyatör boyutlarında mevcut olup, en son Intel ve AMD CPU’larla geniş uyumluluk ile bu yeni nesil CORSAIR sıvı CPU soğutucuları herhangi bir sistem yapısını geliştirmeye hazır.

Corsair, iCUE ELITE CAPELLIX Sıvı İşlemci Soğutucularını Piyasaya Sürüyor

Yepyeni Soğutucular

iCUE ELITE CAPELLIX soğutucular tarafından sağlanan mükemmel soğutma, yüksek performanslı bir santrifüj pompa ile başlar ve düşük gürültü ile aşırı soğutma için 20 dBA’dan daha az üretirken 0,82 L / dk’ya kadar bir akış hızı sağlar. Ayrık akışlı bir bakır soğuk plaka, CPU’nuzdan ısıyı hızla emerken, güçlü ML RGB Serisi fanlar, hassas PWM kontrolü ile 2400 RPM’ye kadar dönmesi için manyetik kaldırma yataklarını kullanarak radyatöre taşındıktan sonra bu ısıyı dağıtır.

Corsair, iCUE ELITE CAPELLIX Sıvı İşlemci Soğutucularını Piyasaya Sürüyor

iCUE ELITE CAPELLIX soğutucular, pompa kafasındaki 33 CAPELLIX LED sayesinde bir CORSAIR soğutucusunda şimdiye kadar görülen en parlak, en yoğun RGB aydınlatmasını sunar. CAPELLIX LED’ler geleneksel LED’lere göre daha parlak parlar ve daha az güç kullanır, böylece soğutucunuz performanstan ödün vermeden göz kamaştırıcı görseller sunar. Her bir ML RGB fanında ayrıca, H100i ve H115i’de toplam 49 LED veya H150i’de 57 LED olmak üzere sekiz ayrı adreslenebilir LED bulunur.

Kurulum ve kurulumu her zamankinden daha kolay hale getiren üç soğutucunun tümü, pompa hızlarınızın, fan hızlarınızın ve aydınlatmanızın anında kontrol edilmesini sağlayan ve altı CORSAIR için PWM aracılığıyla aydınlatmayı ve fan hızlarını tam olarak kontrol edebilen yeni CORSAIR iCUE Commander CORE denetleyicisini içerir. RGB hayranları.

Corsair, iCUE ELITE CAPELLIX Sıvı İşlemci Soğutucularını Piyasaya Sürüyor

CUE Commander CORE ve CORSAIR iCUE yazılımıyla, tek bir sezgisel arayüzden fan ve pompa hızlarını ayarlayabilir, CUE ELITE CAPELLIX soğutucusunun RGB aydınlatmasını tüm iCUE uyumlu cihazlarla kontrol edebilir ve senkronize edebilir ve CPU ve soğutucu sıcaklıklarını izleyebilirsiniz. Sistem minimum yük altındayken, fan gürültüsünü tamamen ortadan kaldırarak Zero RPM modunu da etkinleştirebilirsiniz.

Her iCUE ELITE CAPELLIX soğutucusu, Intel LGA 1200 / 115x, AMD AM4 ve AMD sTRX4 dahil tüm modern Intel ve AMD soketlerinde hızlı ve ağrısız kurulum için modüler, aletsiz bir montaj braketi içerir. İster bir sonraki yüksek performanslı bilgisayarınızı oluşturuyor olun, ister mevcut sisteminizin performansını ve estetiğini iyileştiriyor olun, CORSAIR iCUE ELITE CAPELLIX soğutucular, soğutmanıza dikkat çekecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir