Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı İle Ulusoy Diş Hastanesi

Ulusoy diş hastanesi 2017 yılında diş hekimi Meryem Ulusoy tarafından kurulmuştur. 2019 yılında hekim kadrosunu genişleterek uzman kadrosu ile poliklinik olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 Güler yüzlü Hizmet Uzman Kadro

 Ulusoy Diş hastanesi hizmet alanını genişleterek gebze diş hastanesi olarak hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini ulaşılabilir kılmak amacı ile yola çıkan Ulusoy Diş hastanesi, hastalarına güler yüzlü ve hoş görülü davranarak yardımcı olmaya oldukça fazla önem vermektedir. Ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veren gebze diş hastanesi etik değerlerden asla taviz vermemeye özen göstermektedir. Ağız ve diş sağlığı alanında hastalarına yardımcı olan Ulusoy diş polikliniği, müşterilerinin ağız dolusu mutlu gülüşlerine sahip olmasına katkıda bulunmaktadır.

 Ulusoy Diş Polikliniği Taragidnna Yapılan Tedaviler

l Muayene: Hastaların şikayetlerinin tespit edilmesi ve tedavisi için öncelikle muayene yapılmaktadır.

l Restoratif Diş Tedavisi: Kompozit Dolgu ve Endodonti tedavileri yapılmaktadır.

l Protez: Sabit protezler, hareketli protezler, zirkonyum olarak protez tedavisi olmaktadır.

l Pedodonti

l Cerrahi

l Ortodonti

l Gülüş Tasarımı ve daha birçok tedavi mevcut olmaktadır.

Gülüş Tasarımı Nedir?

 Gülüş tasarımı; çeşitli nedenler ile görünümü bozulan dişlerin ve diş eti sorunlarının hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde alınarak doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemi ile gülüş tasarımı yapılmaktadır. Birçok işlemin bir arada uygulanmasıyla gerçekleştirilen gülüş tasarımı oldukça zor bir uygulama olduğu için uzman diş hekimi tarafından yapılması gereken bir tedavidir. Ulusoy diş polikliniği, gülüş tasarımı tedavisinde oldukça başarılı olmakla birlikte hastaların mutlu sona ulaşması için oldukça başarılı bir tedavi yöntemi kullanmaktadır.

 Porsenel Lamina ile Mutlu Gülüşler

 Porselen lamina ile dişlerin ön yüzeyinde hiç aşındırma yapılmadan ya da en az oranda aşındırma yapılması ile ölçü alınarak laboratuvar ortamında hazırlanmaktadır. 4 ya da 5 gün içinde belli aşamalardan geçtikten sonra hazırlanan porselen lamina 1 ya da 2 mm kalınlığında olacak şekilde klinik ortamında kaliteli ve özel malzemeler kullanılarak dişlerin ön yüzeylerine yapıştırma işlemi ile sonuçlanır. Porselen lamina oldukça hassas cihaz ve ayrıntılı işlemler ile hazırlanır ve hastalara oldukça kaliteli ve güçlü gülüşler sağlar. Porselen lamina işlemi için gebze diş hastanesi oldukça başarılı hizmetler vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir