Her Alanda Temizlik için Kullanılan Magicbor Sprey

Magicbor leke çıkarıcı çok amaçlı kullanıma uygun bir şekilde özel olarak bitkisel özler aracılığıyla formülüze edilmiştir. Şimdiye kadar üretilmiş en kapsamlı bitkisel leke çıkarıcı olan ürünün gerçek manasıyla derinlemesine temizlik sağladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle koltuk, halı, araba içi döşeme, parke, donmuş yağ lekeleri gibi pek çok alanda kullanılabiliyor olması ürünü son derece değerli kılmaktadır. Ayrıca istenmeyen bütün lekelerin oluşumunu da engellemektedir.

Magicbor sprey tek bir fıs ile derinlemesine iz bırakmış tüm leke oluşumlarını anında yok eder ve yüzeyin yeni ve canlı görünüme kavuşmasını sağlar. Bu bağlamda hemen her ortam ve şartta kullanılabilen bitkisel leke çıkarıcı kalem, makyaj ve benzeri pek çok lekeyi çıkarma konusunda da üstün başarı sergiler. Hologram ile tescillenmiş bir teknolojik ürün olan Magicbor bitkisel leke çıkarıcı piyasada bulunan diğer temizlik ürünlerinin aksine alkol bile içermemektedir.

Magicbor bitkisel özü ile fark yaratıyor olmakla birlikte içeriğinde sadece doğal özel bulunmaktadır. Bu kapsamda içeriğinde bulunan iyonize su, himalaya tuzu özü, doğal gliserin ve bitkisel reçine etkili bir temizliği anında sağlar. Dolayısıyla bütün yüzeylerde etkili ve derinlemesine bir temizlik sağlandığı gibi insan sağlığının da diğer ürünlerde olduğu gibi kimyasal ve alkol üzerinden olumsuz düzeyde etkilenmesi bu ürün ile önlenmektedir. Magicbor spreytemizlik konusunda adeta bir mucize yaratarak her yüzeyde etkili sonuçlar vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir