MWC 2021 Tam 4 Ay Ertelendi

MWC 2021 Tam 4 Ay Ertelendi

Mobil Dünya Kongresi 2021, Mart başından Haziran ayı sonuna kadar ertelendi.

Bu, MWC’ye bağlı markalar için telefon lansmanlarını geri çekebilir. Organizatörler, COVID-19 salgınının o zamana kadar artık bir güvenlik sorunu olmayacağını umuyor.

Telefon üreticileri genellikle en son cihazlarını tanıtmak için Şubat sonu veya Mart ayında Mobil Dünya Kongresi’ne akın ediyor. Ancak bu ürünleri görmek için bir süre daha bekliyor olabilirsiniz. GSMA, MWC 2021’i 1 Mart’tan 28 Haziran’a veya beklenenden yaklaşık dört ay sonra erteledi.

Sebebini duymak sizi şaşırtmayacaktır. GSMA gibi bu yılki Mobil Dünya Kongresi iptal üzerinde COVID-19 pandemik kaygılar, yetkililer Şubat ayında güvenle 2021 olay tutabilir ikna edilmez. GSMA, bunun yüz yüze bir buluşmanın “benzersiz, kaçırılmayacak deneyime” sahip olma şansını artırdığını söyledi.

Dernek, gösterinin fiziksel olayı “tamamlayacak” çevrimiçi bileşenleri olmaya devam edecek. MWC Shanghai 2021 de 23 Şubat’a ertelendi.

MWC 2021 Tam 4 Ay Ertelendi

MWC 2021’e Koronavirüs Engeli

Bu, bazı telefon açılışlarında gecikmelere neden olabilir. LG, Sony ve Nokia (HMD Global) gibi markalar, etkisini en üst düzeye çıkarmak için Mobil Dünya Kongresi’nde sık sık donanım tanıtıyorlar.

Şimdi Haziran 2021’e kadar beklemek veya çok fazla hayranlık duymadan telefonları piyasaya sürmek arasında seçim yapmak zorundalar. Planlanan telefonların hemen gönderilmeyeceğini bekleyebilirler. Başka bir deyişle, erken ilkbahar sessiz geçebilirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir