Özel Çayırova Beko Teknik Servis Merkezi


Marmara bölgesinin en iyi servis firmalarından bir tanesi olan Çayırova Beko Servisi firması olarak siz değerli müşterilerimize fiyat konusunda ve hizmet konusunda birçok ayrıcalık sunuyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda fiyat listemizi daha da aşağılara çektik fakat servis kalitemiz asla değişmedi. Ev ve işyerlerinizde kullandığınız amiyane tabirle elimiz ayağımız olan bu ürünler günlük yaşamın yorgunluğunu bir nebze alıyor ve azaltıyor. En işe yarayacak zamanda bu ürünlerin arızalandığını düşünmek bile kötü.

Bu gibi acil durumlarda gün ya da saat ayırt etmeksizin sizlerin yardımına koşuyoruz. Sağlam altyapı hizmetlerimiz ve kaliteli işçilik sayesinde yaygın servis ağlarımızla birleşen hizmetlerimiz doğrultusunda sizlere en iyiyi sunmaya özen gösteriyoruz.

Bu sektörde isminden sıkça söz ettiren çalışma arkadaşlarımız sayesine işçilik konusunda lider firmalardan bir tanesiyiz. İç Anadolu bölgesinde sürekli olarak hizmet veren gezici ekiplerimiz, donanımlı araçlarımızla birlikte sürekli olarak sizlere yakın bölgelerde bulunuyor. Adres bilgilerinizi aldıktan sonra harekete geçen ekiplerimiz belirlenen saatler arasında kapınızda oluyor. Arıza tespitinden sonra sizlere fiyat listemiz sunuluyor ve eğer sizler onay verirseniz servis hizmeti başlıyor.

Hızlı ve pratik çözüm önerileri ile servis aşamasında çok fazla vakit harcamayan güvenilir personelimiz sayesinde mağduriyetiniz en kısa sürede gideriliyor. Atölyeye taşınan ürünler ise aynı gün içerisinde ya da takip eden ertesi gün sizlere ulaştırılıyor. Arçelik ve Beko marka ürünleriniz için bizleri arayabilir ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir