Özel Philips Garantili ve Hızlı Servis Sizlerle!


Yıllardır kullandığınız ürünler ne olursa olsun düzenli olarak bakım hizmeti almadıkları takdirde büyük sorunlar ile sizlere fazlasıyla masraf çıkartacaktır. Bu masraflar ile birlikte insanlar özellikle beyaz eşya ve elektronik ürünleri için kullanışsız ya da sorunlu yorumunu yapıyor ancak hatanın kendilerinde olduğunu bilmiyorlar… Ürünleriniz için bakım hizmeti almak zorunda olduğunuzu bir kez daha hatırlatmak istiyorum ve bu bakım hizmetleri ile birlikte büyük masraflardan kurtulabileceğinizi de söylemek istiyorum.

Philips ürün kullanıcı olduğum için sizlere bu markadan ve servis hizmetlerinden bahsetmek istiyorum… Yıllardır kullandığım ürünlerim her ne karda sağlıklı da olsa düzenli bakım hizmeti alıyorum! Emin olun çok fazla masraf yapmıyorsunuz ve yaptıklarınız da ilerleyen dönemlerde sizlere yüksek verim olarak geri dönüyor.

Elektronik ürünler hassas ürünlerdir bu yüzden bir çocuk gibi ilgi bekler ve bu ilgiyi gösterebilecek Philips Süpürge Servis de sizlerden gelecek olan telefonları bekliyor…

Özel Philips Servis Küçükçekmece çağrı merkezi numarası olan 444 78 56 ile sizler de firmaya ulaşabilir ve adres bilgilerinizi aktarabilirsiniz. Gün içerisinde evinize gelecek olan ekipler ellerinden gelenin en iyisini yapacak ve hem sizi hem de ürünlerinizi mutlu etmeyi başaracaktır.

Kefilim! Yıllardır hizmet aldığım bu firma için söyleyebileceğim tek şey budur ve tavsiyede bulunduğum yakın çevrem de bu firmadan fazlasıyla memnun olduklarını dile getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir