SteelSeries Rival 3 Artık Kablosuz: Dual Wireless Rival 3

SteelSeries Rival 3 Artık Kablosuz: Dual Wireless Rival 3

Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular tarafından büyük ilgi gören Rival 3 oyuncu mouse’unun kablosuzunu piyasaya sürüyor.

Rival 3 Wireless, çok yönlü kablosuz bağlantı özelliği için hem 2.4GHz kablosuz hem de Bluetooth 5.0 bağlantısını kullanacak. 400+ saat pil ömrü özelliği ile ön plana çıkan mouse, oyunculara farklı bir deneyim sunacak.

Oyun ve espor çevre birimlerinde lider SteelSeries, bugün Dual Wireless özelliği ve 400+ saat pil ömrü ile öne çıkan Rival 3 kablosuz oyun mouse’unu tanıttı. Bu yeni ekipman ile oyuncular, güç tasarufu sağlayan oyun sensörü özelliğine uygun bir fiyatla sahip olabilecek.

Rival 3 Wireless, SteelSeries’in yeni TrueMove Air optik oyun sensörüne sahip ilk oyuncu mouse’u olacak. Bu sensör, SteelSeries’in şimdiye kadar ürettiği enerji verimliliği en yüksek sensördür. Sektör lideri tarafından oyunculara sunulan bu devrim niteliğindeki teknoloji, kesintisiz kullanım için bir yıl veya daha uzun bir süreyle 400 saatin üzerinde pil ömrü sağlayacak. Oyuncular artık oyun içindeki her önemli anda, pillerini şarj etme veya değiştirme endişesi olmadan oyunlarının keyfini çıkarmaya devam edebilecek.

SteelSeries Rival 3 Artık Kablosuz: Dual Wireless Rival 3

Rival 3 Wireless’ın inanılmaz güç verimliliği, SteelSeries’in yeni Quantum 2.0 kablosuz teknolojisi sayesinde ön plana çıkıyor. 2.4GHz kablosuz USB bağlantısı, oyuncuların oyun sırasında 1000Hz yoklama oranından tam olarak yararlanmasına olanak tanıyor ve ultra düşük gecikmeli 1 ms yanıt süresi sağlayarak onlara kablosuz performans rahatlığı ile kablolu bir mouse’un yanıt verme hızını sağlıyor. Aynı zamanda eklenen Bluetooth 5.0 bağlantısıyla, hareket halindeyken de iyi bir performansla çalışıyor.

Quantum 2.0 Wireless teknolojisinin ek bir avantajı, SteelSeries’in yeni otomatik kanal optimizasyonu olacak. Bu optimizasyon, mouse ve alıcı hem yüksek hem de düşük frekans kullanarak veri aktarırken kablosuz bağlantının kararlılığını sağlayacak. Bluetooth cihazlarından veya cep telefonlarından frekans paraziti gelmesi durumunu, ikinci kanala sorunsuz bir şekilde geçerek ve ritmi kaçırmadan güçlü bir kablosuz bağlantı kurmasını sağlayarak engelleyecek.

TrueMove Air Optik Sensör

TrueMove Air, hem 2,4 GHz hem de Bluetooth modlarında sınıfının en iyisi performansı sağlamak için PixArt ile geliştirilmiş 18.000 CPI, 400 IPS, 40G özellikleri olan özel bir sensördür. Bu sayede oyuncular oyunda mutlak hassasiyet özelliğini kullanabilir ve hareket halindeyken inanılmaz performansın keyfini çıkarabilir. Sensei Ten’de bulunan TrueMove Pro gibi, TrueMove Air de hızlı ve uzun süreli oyun sırasında mouse’u kaldırırken ve yeniden konumlandırırken sorunsuz bir eğim takibi sunar.

SteelSeries Rival 3 Artık Kablosuz: Dual Wireless Rival 3

Rival 3 Wireless, 60M tıklama için derecelendirilmiş mekanik tıklama anahtarları ile inanılmaz dayanıklılık için hiper dayanıklı bir polimerden yapılmıştır. Rival 3 Wireless’ın ağırlığı da ayarlanabilir. Oyuncular, çift AAA pil (106g) kullanmayı tercih edebilir veya pil ömründen çok hafif bir mouse’a sahip olmak isterlerse, yalnızca tek bir AAA takılı (95g) olarak oynayabilirler. Mouse ayrıca beş CPI profiline kadar tasarruf etmek için yerleşik belleğe sahiptir ve SteelSeries Engine aracılığıyla tamamen özelleştirilebilir.

400+ saat pil ömrüyle öne çıkan SteelSeries’in yeni gözde ekipmanı Rival 3 Dual Wireless’ın Türkiye’deki satış fiyatı ise 500 – 550 TL fiyat aralığında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir