Apple, Mac Pro İçin 400 Dolarlık Saçma Bir Aksesuar Tanıttı

Apple, Mac Pro İçin 400 Dolarlık Saçma Bir Aksesuar Tanıttı

Apple Mac Pro modelinin özellikle aksesuarlarının fiyatları oldukça dikkat çekiyor. Aksesuarlara bir yenisi daha eklendi.

Apple’ın en yeni bilgisayarı Mac Pro için birkaç aksesuarı oldukça pahalı. Bunlardan en bilinen ise elbette tekerleklerdi. Bu tekerlekler 400 dolarlık fiyata sahipti. Şimdi Apple, Mac Pro için yeni saçma özel düzenleyici aksesuarı satışa çıkardı.

Yeni aksesuar, Mac Pro için bir eyer diyebiliriz ve içine bir şey koyuyorsunuz. Özellikle malzeme kalitesi olarak gayet başarılı bir aksesuar olurken fiyat konusunda saçmalıkta tavan yapılmış durumda.

Fiyatı uçuk: 400 dolar

Apple, Mac Pro İçin 400 Dolarlık Saçma Bir Aksesuar Tanıttı

Firmanın kendi tanıtımlarına baktığımızda ‘en iyi kalite eyerler için kullanılan deriden’ üretildiğini görüyoruz. Mac Pro Gear Saddle adı verilen üründen Gear Pouch adlı orta boy cebi çıkarmak ve daha geniş alan elde etmek de mümkün.

Mac Pro’nun üzerinden kaymayacak şekilde hazırlanmış olan üst bağlantı şeritlerine sahip düzenleyici, ayrıca cihazın tutma yerlerini ya da açma kapama düğmesini de kapatmıyor. Böylece rahatça kasanızı kullanabiliyorsunuz.

Bu aparat gerçek bir ürün ve isteyenler, ‘yalnızca’ 400 dolara sipariş verebiliyor. Yani ortada ‘troll’ diyebileceğimiz bir durum da yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir