Viking Sürmene Bıçakları Seti

El yapımı bir şekilde size sunulan viking bıçak, geçmişten günümüze bıçak üretiminde öne çıkan Yatağan’da imal ediliyor. Viking bıçak nerenin malı? Sorusunu merak edenler için ülkemizde üretilen bıçaklar, viking bıçak sürmene kalitesinde sizlere sunuluyor. Bunun bir sonucu olarak ağzı uzun yıllar keskinliğini koruyor. Dayanıklı bir yapıya kavuşması için özel işlemlerden geçirilen ve sulaması iyi şekilde yapılmış olunan viking bıçak, böylece mutfaktaki işlerinizi daha kolay hale getiriyor. Viking bıçak satış ardından sizlere özel kutusu ile beraber geliyor. Kapıda ödeme seçeneği sunulmakta olup, bu gerek nakit, gerekse kart ile yapılabiliyor.

Vikingbicak.com üzerinden sunulan farklı ürünler olmakla beraber, bunlardan bir tanesi 2 takım viking 3’lü bıçak seti olup hem mutfaklarda, hem de profesyonel amaçlarla kullanılabiliyor. %30 avantajlı paket kapsamında sunulan bu viking bıçak seti, aynı zamanda ücretsiz kargo ile beraber 1’er adet 6’lı meyve bıçağı seti, masat ve bıçak çantası bulunduruyor. Böylece gerek olduğunda viking bıçak tamamen güvenli bir şekilde, istenen her yere götürülebiliyor.

Evlerde ve profesyonel kullanımlarda hem estetik bir görüntü sağlamak, hem de güvenli bir yapı oluşturmak için viking set size bıçak standı da sunuyor. 6 tane bıçak yerleştirilebilen bu standa kesme, yüzme ve sıyırma gibi amaçlı bıçak yerleştirilebiliyor. Bu paket ayrıca viking mutfak bıçak set parçası olarak da oldukça avantajlı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir